Niestety strajk nadal trwa.

Na stronie internetowej: http://www.poznan.pl/mim/info/news/trwa-strajk-nauczycieli-aktualna-sytuacja,131197.html Miasto Poznań zamieściło Informator dla rodziców, a także uruchomiło infolinię – tel. 61 88 88 680. Pod tym numerem można uzyskać informacje o alternatywnych formach opieki nad dziećmi.

W sytuacji, kiedy pomimo tego rodzaju wsparcia, nie są Państwo w stanie zapewnić dzieciom opieki na czas strajku, proszę, aby skontaktowali się Państwo ze mną pod numerem telefonu: 605 362 942. W tak trudnej sytuacji jestem zdecydowana podjąć się opieki  – po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu –  nad grupą  maksymalnie 25 dzieci, w godz. 7.00 – 17.00

Ze względu na fakt, że w naszym przedszkolu w strajku bierze udział 100% nauczycieli,  jest to jedyny sposób, w który mogę wspomóc najbardziej potrzebujących rodziców.

 

Z wyrazami szacunku

Dyrektor Wanda Skowron

Godło Orła Białego
Herb miasta Poznań
Samorząd Pomocniczy miasta Poznań