Doceniając Państwa wsparcie w tak trudnych dla nas wszystkich dniach, a zarazem rozumiejąc potrzebę świadczenia Państwu pomocy w sprawowaniu opieki nad dziećmi, zwłaszcza  teraz          w okresie nadchodzących Świąt Wielkanocnych, informujemy,         że w porozumieniu    z poznańskim oddziałem Związku Nauczycielstwa Polskiego   z dniem 12 kwietnia 2019

PRZERYWAMY AKCJĘ STRAJKOWĄ.

 Wobec powyższego Przedszkole nr 21 od poniedziałku                     15  kwietnia  wznawia 11-godzinną organizację pracy przedszkola      (tj. 6-17.00) z zapewnieniem wszystkich świadczeń w ramach obowiązującej działalności statutowej przedszkola.

Jednocześnie wyrażamy STANOWISKO CAŁKOWITEGO POPARCIA I SOLIDARNOŚCI ZE WSZYSTKIMI NAUCZYCIELAMI                                       I PRACOWNIKAMI POLSKIEJ OŚWIATY, którzy nadal będą uczestniczyć w  akcji strajkowej poprzez odstąpienie                                   od codziennych obowiązków zawodowych.

                                                                                     Komitet strajkowy

Godło Orła Białego
Herb miasta Poznań
Samorząd Pomocniczy miasta Poznań