Szanowni Państwo,

w związku z trudną obecnie sytuacją kadrową w niżej wymienionych  miejskich jednostkach, na prośbę Dyrekcji Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania przesyłam informację dot. braków kadrowych. Gdyby były osoby zatrudnione/działające w Państwa podmiotach, zainteresowane podjęciem pracy w wymienionych placówkach, bardzo proszę o przesłanie zgłoszenia na e-mail: wziss@um.poznan.pl Proszę także o rozpowszechnienie tej informacji wśród osób/podmiotów współpracujących z Państwem, które mogłyby być zainteresowane podjęciem pracy.

BRAKI KADROWE

  •   Pielęgniarka – praca całodobowa przez 7 dni w tygodniu – 1 osoba (obiekt DPS przy ul. Konarskiego 11/13)
  •   Opiekun – praca całodobowa przez 7 dni w tygodniu – 1-2 osoby (obiekt DPS przy ul. Zamenhofa 142a)
  •   Psycholog – praca w wymiarze 4- 8 godzin na dobę od poniedziałku do piątku (obiekt DPS przy ul. Zamenhofa 142a)
  •   pokojowa – praca w wymiarze 12 godzin na dobę – 1 osoba (obiekt DPS przy ul. Konarskiego 11/13)
Godło Orła Białego
Herb miasta Poznań
Samorząd Pomocniczy miasta Poznań