Szanowni Rodzice, Kochane dzieci,
zbliża się 29 kwietnia- Międzynarodowy Dzień Tańca. Chcę Was zachęcić do wspólnej zabawy. Mimo, że nie możemy spotkać się wszyscy razem, możemy świętować ten dzień tańca w inny sposób. Biorąc udział w zabawie możecie:
– wysłać linki do filmów jak tańczycie, mogą to być krótkie układy przy muzyce :),
– wysłać same filmiki nawet, jeżeli transfer pozwoli tylko na 10 sekund,
– wysyłać prace plastyczne ukazując tancerzy/ występy taneczne,
– wysyłać zdjęcia, na których jesteście przebrani za tancerzy,
– lub zaskoczyć nas własnym pomysłem na świętowanie Międzynarodowego Dnia Tańca.
Wszystkich chętnych zachęcam do wzięcia udziału! 🙂 Liczę na Wasze zaangażowanie, co pozwoli na utworzenie adnotacji na stronie internetowej Naszego Przedszkola. Dlatego biorąc udział w Międzynarodowym Dniu Tańca, wyrażasz zgodę na przetwarzanie wizerunku.
Inspiracją może być piosenka: Głowa, ramiona, kolana, pięty ; a ram zam zam ; chokolatte ; makarena ; taniec Mai ; boogie ; sport to zdrowie ; disco polo ; dowolny utwór 🙂
Pracę oraz filmy można przesyłać na maila anna.kasowska@wp.pl  do 5 maja 2020 roku.

Pozdrawiam serdecznie !
Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej.