Szanowni Rodzice!

W związku z trwającą pandemią przedszkole pracuje w tak zwanym reżimie sanitarnym, zgodnie z wytycznymi GIS, MEN i uregulowaniami wewnętrznymi dyrektora przedszkola. Uprzejmie prosimy Rodziców wszystkich dzieci  już uczęszczających o zapoznanie się z treścią Oświadczenia Rodzica/opiekuna prawnego dziecka. Wypełnione i podpisane oświadczenie prosimy dostarczyć do przedszkola (wrzucając do skrzynki pocztowej). Oświadczenie do pobrania poniżej.

Jednocześnie informujemy, że upoważnienia do odbioru dzieci z przedszkola na rok szkolny 2019/2020 nie obowiązują w roku szkolnym 2020/2021. Nowe upoważnienia do odbioru dziecka z przedszkola prosimy pobrać (link poniżej), wypełnić oraz dostarczyć do przedszkola (prosimy również zostawić w skrzynce pocztowej).

OŚWIADCZENIE RODZICA

Upowaznienie do odbioru dziecka – Klauzulę informacyjną należy przekazać osobie upoważnionej do odbioru dziecka