Finał konkursu międzygrupowego “Wielkanocna pisanka”

Przed Świętami Wielkanocnymi został ogłoszony konkurs na Wielkanocną Pisankę, którą miała zrobić (wspólnie!) każda grupa. Wszystkie dzieci bardzo się postarały!

Niestety “pandemiczna rzeczywistość” uniemożliwiła nam rozstrzygnięcie tego konkursu w okresie wielkanocnym.

Formalnościom stało się zadość dzisiaj!!!!

Niezależna i bardzo obiektywna komisja oceniła prace dzieci (pomysłowość, wkład pracy oraz zaangażowanie) i przyznała wszystkim grupom nagrody, wyróżniając jednocześnie Żabki oraz Baśniowe Ludki!!! Brawo!!!!

Wszystkie grupy z dumą prezentowały swoje dyplomy i nagrody ……. i już szykują się do kolejnego konkursu plastycznego – “Majowa łąka”

Wirtualny spacer

Skip to content

Ta strona korzysta z plików cookies. więcej informacji

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję”, wyrażasz na to zgodę.

Zamknij