Akademia Pana Kleksa - Przedszkole nr 21 w Poznaniu

ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY

Uprzejmie informujemy, że przerwa wakacyjna w tym roku odbędzie się od 18 lipca do 09 sierpnia – w tym terminie przedszkole będzie zamknięte!

W dniach 01.07-15.07 oraz 10.08-31.08 Przedszkole będzie pełniło dyżur wakacyjny, na który należy zapisać dziecko poprzez złożenie pisemnej Deklaracji zapisu dziecka na dyżur (dostępny poniżej lub w Sekretariacie przedszkola).

Zapisy na dyżur trwają od 7 do 11 marca 2022.

Wirtualny spacer

Skip to content

Ta strona korzysta z plików cookies. więcej informacji

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję”, wyrażasz na to zgodę.

Zamknij