Akademia Pana Kleksa - Przedszkole nr 21 w Poznaniu

Miasto Poznań przyjazne przedszkolakom

Serdecznie zachęcamy Państwa do osłuchania debaty, w której udział wzięły przedszkolaki (również z naszego przedszkola) wraz z Zastępcą Prezydenta Miasta Poznania Panem Mariuszem Wiśniewskim. Debata pod hasłem „Miasto Poznań przyjazne przedszkolakom” odbyła się w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka 2022. Organizatorem wydarzenia jest Poznański Oddział Wychowania Przedszkolnego w Poznaniu.

Link do debaty: https://youtu.be/5ULdJgeai64

Wirtualny spacer

Skip to content

Ta strona korzysta z plików cookies. więcej informacji

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję”, wyrażasz na to zgodę.

Zamknij