Akademia Pana Kleksa - Przedszkole nr 21 w Poznaniu

Sesja fotograficzna

Szanowni Rodzice,

W dniach 7-8 grudnia br. odbędzie się w naszym przedszkolu świąteczna sesja fotograficzna. Bardzo prosimy o zapoznanie się ze szczegółami zamieszczonymi poniżej oraz o wyrażenie zgody na wykonanie sesji, poprzez podpisanie listy, która znajduje się w szatni naszego przedszkola. Rodzice, którzy chcieliby, aby rodzeństwo z różnych grup miało wspólne zdjęcie proszeni są o dopisanie tego na liście.

Wirtualny spacer

Skip to content

Ta strona korzysta z plików cookies. więcej informacji

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję”, wyrażasz na to zgodę.

Zamknij