Akademia Pana Kleksa - Przedszkole nr 21 w Poznaniu

WIOSENNY HAPPENING W NASZEJ AKADEMII

21 marca w naszym przedszkolu wszystkie dzieci świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. W tym dniu przedszkolaki przyszły ubrane na zielono, a głowę każdego dziecka zdobiła własnoręcznie wykonana wiosenna opaska. Świętowanie rozpoczęliśmy od wspólnej uroczystości wszystkich grup i zaprezentowaniu wiosennych piosenek. Każda grupa otrzymała list od Pani Wiosny z zadaniami do wykonania. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer w poszukiwaniu wiosny. Przedszkolaki radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie wraz z przygotowanymi kwiatkami.

Wirtualny spacer

Skip to content

Ta strona korzysta z plików cookies. więcej informacji

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję”, wyrażasz na to zgodę.

Zamknij