Akademia Pana Kleksa - Przedszkole nr 21 w Poznaniu

WYNIKI REKRUTACJI-Potwierdzenia woli zapisu dziecka zakwalifikowanego

Uprzejmie informujemy, że dzisiaj o godzinie 12:00 zostaną w Przedszkolu wywieszone listy z wynikami rekrutacji na rok szkolny 2023/2024 – zapraszamy!

Jednocześnie informujemy, że zakwalifikowanie dziecka do przedszkola NIE JEST jednoznaczne z przyjęciem dziecka na rok szkolny 2023/2024. W terminie od 14 do 19 kwietnia należy złożyć w Przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, pisemne Potwierdzenie woli zapisu dziecka zakwalifikowanego.

Brak pisemnego potwierdzenia w wyznaczonym terminie jest jednoznaczny z rezygnacją w dalszym procesie postępowania rekrutacyjnego.

Wirtualny spacer

Skip to content

Ta strona korzysta z plików cookies. więcej informacji

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję”, wyrażasz na to zgodę.

Zamknij