Przed Świętami Wielkanocnymi został ogłoszony konkurs na Wielkanocną Pisankę, którą miała zrobić (wspólnie!) każda grupa. Wszystkie dzieci bardzo się postarały!

Niestety “pandemiczna rzeczywistość” uniemożliwiła nam rozstrzygnięcie tego konkursu w okresie wielkanocnym.

Formalnościom stało się zadość dzisiaj!!!!

Niezależna i bardzo obiektywna komisja oceniła prace dzieci (pomysłowość, wkład pracy oraz zaangażowanie) i przyznała wszystkim grupom nagrody, wyróżniając jednocześnie Żabki oraz Baśniowe Ludki!!! Brawo!!!!

Wszystkie grupy z dumą prezentowały swoje dyplomy i nagrody ……. i już szykują się do kolejnego konkursu plastycznego – “Majowa łąka”

Szanowni Rodzice,

W dniach 22-30 kwietnia 2021 r. można zapisać dzieci na dyżur wakacyjny w oddziałach “międzyszkolnych”, których lista umieszczona została poniżej. W celu zapisania dziecka na taki dyżur należy dostarczyć do naszego Przedszkola Wniosek zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny wraz z Oświadczeniem o zatrudnieniu, druki do pobrania poniżej.

Bardzo prosimy o zapoznaniu się z pismem z Wydziału Oświaty w tej sprawie.

Prosimy o pilny kontakt wszystkich rodziców, którzy pracują jako medycy lub jako służby mundurowe!

Szanowni Rodzice,

W dniach 15.03-31.03.2021 r. będzie można zapisać dziecko na dyżur wakacyjny, który w tym roku szkolnym będzie od 28 lipca do 31 sierpnia 2021 (w dniach 01-27 lipca przedszkole będzie zamknięte). Poniżej zamieszczona jest Deklaracja, która należy dostarczyć do przedszkola w w/w terminie. Po 31 marca 2021 r. nie będzie już możliwości zapisania dziecka na dyżur wakacyjny.

Deklaracje można pobrać również w Sekretariacie przedszkola.

Szanowni Państwo

informujemy, że nasza placówka znajduje się w rejonie działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 8, mającej swoją siedzibę na os. Rusa 56/D1 (w budynku Szkoły Podstawowej nr 6), kontakt tel. 61 670 40 39, ppp8.poznan@wp.pl, www.ppp8-poznan.pl

W sytuacji, kiedy Rodzice mają potrzebę pomocy psychologicznej dla swoich dzieci np. w związku z zaburzeniami lękowo – emocjonalnymi, problemami wychowawczymi, problemami rodzinnymi, problemami wynikającymi z sytuacji pandemicznej, mogą się kontaktować każdego dnia pod wskazany powyżej numer telefonu lub e-mail. Zapraszamy również pełnoletnich uczniów.

            Z poważaniem

                                                                                  Dyrektor Poradni Mirosław Kaczyński

Szanowni Rodzice,

Uprzejmie przypominamy, że jak co roku należy złożyć Potwierdzenie woli w Sekretariacie przedszkola na nowy rok szkolny. Dotyczy to WSZYSTKICH DZIECI uczęszczających do przedszkola w tym roku szkolnym. Niezłożenie Potwierdzenia woli (“Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego”) w terminie 09.03.2021 – 15.03.2021 do godz. 12:00 jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu od września 2021!!! Potwierdzenia można pobrać w przedszkolu lub na stronie przedszkola w zakładce Rekrutacja.

Szanowni Rodzice,

Uprzejmie informujemy, że w tym roku dyżur wakacyjny Przedszkole nr 21 będzie pełniło w miesiącu SIERPNIU, natomiast w dniach 01.07-27.07.2021 r. w przedszkolu będzie PRZERWA WAKACYJNA.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Następna strona »
Godło Orła Białego
Herb miasta Poznań
Samorząd Pomocniczy miasta Poznań